>VODA@Klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>VODA@Klan

- Dobro dosli na forum VODA@Klan |Call of Duty2| -
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 BIOGARFIJA Vodinih igraca...

Go down 
3 posters
AutorPoruka
VODA@MarShaL
Admin
VODA@MarShaL


Posts : 39
5Points : 90
Join date : 2009-08-26
Age : 36
Location : Tuzla

BIOGARFIJA Vodinih igraca... Empty
KomentarNaslov komentara: BIOGARFIJA Vodinih igraca...   BIOGARFIJA Vodinih igraca... I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:09 pm

Znaci jednostavno...saznajte ponesto o igracima vode i sta su u pravom zivotu,sta rade kad nisu iza nisana Smile
Na vrh Go down
https://vodaklan.bosnianforum.com
VODA@MarShaL
Admin
VODA@MarShaL


Posts : 39
5Points : 90
Join date : 2009-08-26
Age : 36
Location : Tuzla

BIOGARFIJA Vodinih igraca... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BIOGARFIJA Vodinih igraca...   BIOGARFIJA Vodinih igraca... I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:12 pm

huhu ev da ja prvi onda otvorim sezonu prije svojih grabezljivaca Very Happy Ko je to zapravo VODA@Marshal? mnogi se pitate i da vam bi znati ko se to krije sa dr.strane nisana,e pa da malo saznate. Zovem se edin ali svi koji me znaju zovu me Marshal,jednostavno lud za codom ali i drugim stvarima koje ispunjavaju moje svakodnevne aktivnosti. Prije svega kick box i extremni sportovi (skateboarding). Sviranje bubnja,bend ovo ono,izlasci itd. Inace u codu lud za snipom i samo snipom,uvjek spreman pomoci,saliti se ali i odjebati dosadne i glupe igrace,cheatere,steker,nubove... Necu da dosadjujem i pisem jednostavno vidit cemo se u codu i bice sve jasno Smile

VODA 4 EVER !
Na vrh Go down
https://vodaklan.bosnianforum.com
Voda@GodFather

Voda@GodFather


Posts : 2
5Points : 2
Join date : 2009-08-26
Age : 31
Location : Travnik

BIOGARFIJA Vodinih igraca... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BIOGARFIJA Vodinih igraca...   BIOGARFIJA Vodinih igraca... I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:29 pm

Voda@Godfather, ili kum.

Trenutno zaposlen, radim na crtanju loga, KUMA (THE GODFATHER) na zidu. Pa nemam vremena za kikanje na Global, tj mom serveru. Inace dijete BiHneta, Labudova skola, folovi golovi. Od prije mjesec dana, pa na dalje i ubuduce, Hitler servera, tj. admin.

Malo sam umazio clanove, al bolje i to nego da me se boje lol! What a Face Twisted Evil cherry

eto toliko od kuma farao afro
Na vrh Go down
VODA@MarShaL
Admin
VODA@MarShaL


Posts : 39
5Points : 90
Join date : 2009-08-26
Age : 36
Location : Tuzla

BIOGARFIJA Vodinih igraca... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BIOGARFIJA Vodinih igraca...   BIOGARFIJA Vodinih igraca... I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:51 pm

de stas naso odma da spamas i te smajlije sto sam metno da koristis Razz lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://vodaklan.bosnianforum.com
VODA@Phoenix__

VODA@Phoenix__


Posts : 4
5Points : 4
Join date : 2009-08-26
Age : 32
Location : Bihać

BIOGARFIJA Vodinih igraca... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BIOGARFIJA Vodinih igraca...   BIOGARFIJA Vodinih igraca... I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 3:55 am

hhaha koji smrad,jesi se puno i prestavio lol! fenjara Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





BIOGARFIJA Vodinih igraca... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BIOGARFIJA Vodinih igraca...   BIOGARFIJA Vodinih igraca... I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
BIOGARFIJA Vodinih igraca...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
>VODA@Klan :: O VODA@Klanu-
Idi na: